Service Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Instrument |
| Service Type | On-site Calibration |
| Power Meter Type | 3-Phase / 1-Phase |
| Measurement Range | 0 to 1000 V |
| Service Duration | 3 days |
| Accuracy | 0.1 % |
| Calibration Interval | 1 Year |
| Service Mode | On-site |
| Power Supply | DC, Both, AC |
| Voltage | 40-600 V |
| Range | 0.4-12000 W |
| Current | 0.01-20 A |
| Power Type | 1 Phase at 50 Hz |
Additional Information: